Jubilanti Roku české hudby 2014 s Jiřím Bělohlávkem již za necelý měsíc!

| March 13, 2014 | 0 Comments

pkfMilí přátelé PKF – Prague Philharmonia,
tímto bychom Vás rádi informovali o změně programu jednoho z vrcholných okamžiků této sezony, koncertu s názvem Jubilanti Roku české hudby 2014, jenž se odehraje ve Španělském sále na Pražském hradě 9. dubna 2014 od 19.00 hodin.
Původně avizovaný sólista, německý hobojista Albrecht Meyer se však ze závažných, přitom radostných rodinných důvodů, neboť v této době očekává narození potomka, nemůže koncertu zúčastnit. Nic se ovšem nemění na skutečnosti, že orchestr PKF – Prague Philharmonia povede jeho zakladatel a čestný umělecký ředitel Jiří Bělohlávek, jenž je právem považován za největší českou dirigentskou osobnost.
Věříme, že program naplněný skladbami Petra Ebena, Vítězslava Nováka a Richarda Strausse, který bude navíc zasazen do nádherných prostor Španělského sálu Pražského hradu, shledáte Vy, milovníci vážné hudby, dostatečně lákavým.
Vzhledem k omezené kapacitě sálu a zvýšenému zájmu o účast na koncertě doporučujeme zakoupit si vstupenky v dostatečném předstihu. Předprodej probíhá v kanceláři PKF – Prague Philharmonia na adrese Husova 7, Praha 1, tel. 224 267 644, e-mail: vstupenky@pkf.cz nebo prostřednictvím nákupního systému online na našich stránkách www.pkf.cz v sekci Koncerty (pod ikonou Rezervovat/Koupit nyní pod programem tohoto koncertu). Vstupenky jsou v kategoriích za 800, 680 a 510 Kč.

Více informací o programu je k dispozici zde.

Partnerem je Skupina ČEZ a Rok české hudby.

Tags: ,

Category: EVENTS

Comments (0)

Trackback URL | Comments RSS Feed

There are no comments yet. Why not be the first to speak your mind.

Leave a Reply